КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПЕРИНАТАЛЬНИЙ ЦЕНТР ІІ РІВНЯ ПОЛТАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"

Ви завітали на сайт мережі закладів охорони здоров'я Полтавської області

Відділення ультразвукової діагностики

Служба ультразвукової та пренатальної діагностики в міському пологовому будинку м. Полтава представлені кабінетом УЗД для обстеження стаціонарних пацієнтів та амбулаторного прийому.

Прийом хворих ведеться в дві зміни. Черговий лікар кабінету цілодобово надає термінову ультразвукову допомогу-діагностику пацієнтам пологових, гінекологічного відділень та відділення патології вагітних.

Ультразвукові обстеження проводяться на 4-х стаціонарних апаратах ультразвукової діагностики. Всі апарати працюють в М-, В-, М+В-режимах сірої шкали в реальному часі та мають акушерську програму.

Основна задача кабінету УЗД – скринінговий динамічний контроль за перебігом вагітності, відбір групи високого ризику для контрольних оглядів в медико-генетичному центрі, надання термінової ультразвукової діагностики в складних випадках в акушерстві та гінекології, плановий огляд гінекологічних хворих.

В кабінеті також проводяться ультразвукові дослідження органів черевної порожнини та заочеревенного простору, молочної та щитоподібної залоз.

Напишіть відгук

Обов'язкові поля позначено * зірочкою .