КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПЕРИНАТАЛЬНИЙ ЦЕНТР ІІ РІВНЯ ПОЛТАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"

Ви завітали на сайт мережі закладів охорони здоров'я Полтавської області

Відділення інтенсивної терапії новонароджених

Відділення інтенсивної терапії новонароджених функціонує з 1 квітня 1993 року. Воно розраховане на 6 реанімаційних місць, має три палати та ізолятор. Надання медичної допомоги новонародженим дітям, що народилися в тяжкому стані проводиться цілодобово.

Відділення має достатнє забезпечення сучасною апаратурою, а саме: 5 апаратів ШВЛ «Bear», один високочастотний апарат ШВЛ для виходжування недоношених дітей з надмірно низькою вагою, яки пологовий будинок отримав один із перших серед лікувальних закладах міста; три двоканальних інфузійних шприцевих насоси; дві лампи фототерапії; один капнограф пульсоксиметр Novametrix Model 7100; електричний аспіратор «Medela Basic»; два апарати для вимірювання тиску “Colin” та інша.

У відділенні надається кваліфікована лікувально-діагностична допомога новонародженим, яка включає в себе повний спектр клінічних, біохімічних (в тому числі і визначення кислотно-лужного стану крові), інструментальних методів дослідження, консультативну допомогу суміжних спеціалістів та лікування на високому професіональному рівні.

Завдяки наявності сучасного обладнання та підготовленому персоналу в відділенні створені всі умови для лікування та виходжування дітей з низькою та критично низькою масою тіла.

Ефективні неонатальна технології, що проводяться в пологовому будинку включають в себе: удосконалені методики штучної вентиляції легень, впровадження сурфактантзамісної терапії, раціональне використання антибіотиків, корекцію балансу рідини та електролітів.

Відділення інтенсивної терапії новонароджених (ВІТН) пологового будинку перше в області почало використовувати відкриті реанімаційні ліжка, респіратори з функцією тригера (BearCub), які дають можливість підтримувати самостійне дихання дитини.

В відділенні розроблена карта новонародженого в якій фіксуються показники діяльності всіх систем і органів дитини та лікування, яка, доречі, запозичина і іншими лікувальними закладами. Також впроваджений метод надгортанної інкубації з метою забезпечення пролонгованої респіраторної підтримки у дітей з синдромом дихальних розладів.

Напишіть відгук

Обов'язкові поля позначено * зірочкою .